Firma Hektor powstała w 1989r jako firma rodzinna.

Przez wszystkie lata działalności zajmujemy się produkcją koszul męskich. Wieloletnie doświadczenie, zgrany zespół pracowników, nowoczesny park maszynowy, współpraca z wieloma dostawcami tkanin owocują coraz lepszą jakością i wyborem produkowanych przez nas koszul męskich

Współpracujemy z wieloma sklepami na terenie całego kraju. Szyjemy także koszule na zamówienia różnych firm np. PSP, MZK, Straży Miejskich, hoteli, agencji reklamowych, banków, firm zajmujących się ochroną, itp.

Na życzenie klientów haftujemy logo firmy lub inne napisy na kieszonkach lub innych elementach koszul.

Głównym celem firmy Hektor jest perfekcyjne zaspokajanie oczekiwań klientów zarówno hurtowych jak i detalicznych. Każdego dnia dbamy aby nasze wyroby i usługi były najwyższej jakości.

Od kilku lat firma inwestuje w rozwój własnej sieci sklepów firmowych, co pozwala nie tylko wypromować markę HEKTOR, ale także daje szerokie możliwości na zidentyfikowanie i zaspokojenie potrzeb klientów. Jest to możliwe między innymi dzięki temu, że w sklepach Hektora przyjmujemy zamówienia na koszule szyte na miarę.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów otworzyliśmy swój sklep internetowy z koszulami męskimi. W sklepie można znaleźć koszule z nowej kolekcji oraz koszule z wyprzedaży po bardzo atrakcyjnych cenach.

Dane firmy:

P.P.H. Hektor
ul. Toruńska 44
87-162 Lubicz
NIP: 879-026-13-76

tel/fax: 56 678 27 81

kom: 697101985
e-mail: biuro@hektor.com.pl